Etkinlikler

 

2018 Yılı Etkinlikleri

 

1-) Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı öğrencilerine yönelik olarak Psikolog Güngör ÖZYİĞİT tarafından 25 Ekim 2018 Perşembe saat 14:00'de "İletişimde Farkındalık"konulu söyleşi düzenlenmiştir.


2017 Yılı Etkinlikleri

 

1-) Bölümümüz tarafından 28 Şubat 2017 tarihinde "Değişimi Yöneten Asistanlar ve Yeni Yönetim Teknikleri" konulu Panel düzenlenmiştir.

     Panelimiz, Bölüm Başkanımız ve Panel Yöneticimiz Öğr.Gör.F. Firuzan NAKİPOĞLU önderliğinde iki oturumda yapıldı. I.Oturum Sayın Gülderen KUTUCULAROĞLU'nun başkanlığında, "İletişimin Yeni Kodlarını Yazan Yönetici Asistanlarının Mesleki Yetileri" konu başlığı altında, II.Oturum Sayın Menekşe AHBAP başkanlığında, "Teknoloji ile Değişen Yönetici Asistanlığı" konu başlığı altında ve her biri alanında deneyimli, başarılı Yönetici Asistanı katılımcılarımız, misafir hocalarımız, özellikle Öğr.Gör.Gülbin GÖRAL hocamız ve sevgili öğrencilerimizin katılımı ile gerçekleşti. 


2016 Yılı Etkinlikleri

1-) Bölümümüz tarafından 16 Mart 2016 tarihinde "Yönetici Asistanlığı Mesleğinde Farkındalık Yaratmak" konulu seminer düzenlenmiştir. 

        Bölümümüz ve EUMA, (Avrupa Yönetici Asistanlar Türkiye Temsilcileri Birliği) Filiz YURTTAŞER ve Menekse AHBAP önderliğinde düzenlenen bu seminerde; Yönetici Asistanlığı mesleğinin önemi ve günümüz çalışma hayatında gereken değeri görmesi konusunda öğrencilerimize kıymetli bilgiler verilmiştir. 

 

2015 Yılı Etkinlikleri

 

1-) Bölümümüz tarafından 14 Nisan 2015 tarihinde "Sekreterlik Mesleğinin Sanallaşması" konulu seminer düzenlenmiştir. 

    DESKTECH Sanal Sekreterlik ve Ofis Çözümleri firmasından Güzin Muratoğlu hanımefendi okulumuzda "Sekreterlik Mesleğinin Sanallaşması" konulu bilgiler vermiştir.

2-) Bölümümüz tarafından "Hukuk Sekreterliği" konulu seminer düzenlenmiştir. 

     Hukuk Bürolarında Sekreterlik hizmetlerinin neden önemli olduğu konusunda GÜN&PARTNERS Hukuk Bürosundan Kübra CENGİZ öğrencilerimize bilgiler vermiştir.

 


2013 Yılı Etkinlikleri

 

1-) Bölümümüz tarafından 17 Mayıs 2013 tarihinde "Sektörel İlişkiler ve Yönetici Asistanı" konulu seminer düzenlenmiştir. 


Bu sayfa Bureau Management and Executive Assistantship tarafından en son 05.11.2018 21:56:50 tarihinde güncellenmiştir.

HIZLI ERİŞİM